8/D in GüLeN MuHaRReM PaKOğLu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
8/D in GüLeN MuHaRReM PaKOğLu

Bu Forumda Sinifimiz hakkindaki herseyi tartisabilirsiniz

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın

+3
MoRg PrEnSeSi
ışıl
B'rock
7 posters
YazarMesaj
B'rock
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
B'rock

İŞ/HOBİ : hacker-knight online

eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Empty
MesajKonu: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 3:26 pm

az önce msn hacklemeyi anlatıodum şimdi hacklenen msn inizi düzeltmeyi anlatıom :) ne komik deil mi? nese konuya gelem Arkadaşlar Şimdi hotmail ayarlarından alternatif bir msn adresi yazınız yani ikinci msn adresi bunu yazdıktan sonra MSN DEN PAROLANIZI UNUTTUNUZ MU? YA TIKLAYIN ÇIKAN PENCEREDE kurban olan msn adresini zi ve resimdeki karakterleri yazın ve DEVAM A TIKLAYIN.Parola sıfırlama yönergelerini e-posta ile gönder böle bişey var onu seçin ve alternatif e-posta diyin.ve mesela alternatif e-posta olarak örnek@örnek.com yazdınız. o msn adresinize bi kod gelecek ona tıklayın ve kurban olan e-posta adresinizin şifresini değiştirin ve mutlu son:):)):)):)):)):))

Edited By : İsmini Bilmene Gerek Yok evet bencede böle islerle uğrasmayın bi ise yaramz xD
ışıl
Forum Ustası
Forum Ustası
ışıl

İŞ/HOBİ : voleybol counter-strike

class
National Point:
eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Left_bar_bleue0/1000eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Empty_bar_bleue  (0/1000)

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 8:43 pm

lan olum saçma sapan işlerle uğraşma yararlı şeyler yap biraz ama olmuo böle kuru kuru
http://www.world.gen.tr
B'rock
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
B'rock

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 9:05 pm

begenmeyen kullanmasın ben sizi bilgilendiriom
ışıl
Forum Ustası
Forum Ustası
ışıl

İŞ/HOBİ : voleybol counter-strike

class
National Point:
eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Left_bar_bleue0/1000eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Empty_bar_bleue  (0/1000)

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 9:17 pm

tamam kızma yaa ne dedim sanki arkadaşım Embarassed
http://www.world.gen.tr
B'rock
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
B'rock

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 10:16 pm

ya kısmıom tmm dedik yaaa
:/.gif
MoRg PrEnSeSi
CivciV
CivciV
MoRg PrEnSeSi

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 9:00 pm

yaa hacklenince niye uğraşasın ki seni hackleyeni sende hackle olurr biterr uğraşmaya değmez yanii :lol: geek
senoşş
Forum Manyağı
Forum Manyağı
senoşş

class
National Point:
eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Left_bar_bleue0/0eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2007 10:21 pm

zaten bu yöntem işe yaramıo ki..(Bi arkim yaptı we mutlu son fln yok cnm)
B'rock
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
B'rock

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2007 10:35 pm

la yürügit seninde amma ark ın var hatta sen hackerlıkta yapıodun demi lol!
senoşş
Forum Manyağı
Forum Manyağı
senoşş

class
National Point:
eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Left_bar_bleue0/0eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2007 11:37 pm

ewet bnm çok arkadaşım war nooldu kıskandınmı Question Ayrıca hackerlık yapmıom ama eğer beni hack liycek birisi warsa uğraşmasın,çünkü bn bi kere hecklendim bi daha hecklenmm(önlemimi aldım anlıycağın)...
ClassRouGe
Pro PkinG
Pro PkinG
ClassRouGe

İŞ/HOBİ : pckopat-knightonline

class
National Point:
eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Left_bar_bleue999999999/999999999eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Empty_bar_bleue  (999999999/999999999)

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2007 9:08 am

senoşş demiş ki:
ewet bnm çok arkadaşım war nooldu kıskandınmı Question Ayrıca hackerlık yapmıom ama eğer beni hack liycek birisi warsa uğraşmasın,çünkü bn bi kere hecklendim bi daha hecklenmm(önlemimi aldım anlıycağın)...
varmısn iddaya ????
https://8dforum.yetkin-forum.com
senoşş
Forum Manyağı
Forum Manyağı
senoşş

class
National Point:

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2007 9:15 am

baran seninle iddaya girerdim ama dedim yha şu an bulunduğum bilg.güwensiz Exclamation o yzdn diğer bilg.ı babam iş yerinden getirince iddaya gireriz Exclamation
ClassRouGe
Pro PkinG
Pro PkinG
ClassRouGe

class
National Point:
eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Left_bar_bleue999999999/999999999eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Empty_bar_bleue  (999999999/999999999)

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2007 9:20 am

senoşş demiş ki:
baran seninle iddaya girerdim ama dedim yha şu an bulunduğum bilg.güwensiz Exclamation o yzdn diğer bilg.ı babam iş yerinden getirince iddaya gireriz Exclamation
herkes aynısını dio burak hackleme benim pc diil dio sende ööle konuşuon xD
senoşş
Forum Manyağı
Forum Manyağı
senoşş

class
National Point:

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2007 9:31 am

yha baran hayır yha buda benim pc ama güwensiz Exclamation bak söz sana diğer pc bi ewe gelsin iddaya o zmn girek Exclamation
ClassRouGe
Pro PkinG
Pro PkinG
ClassRouGe

class
National Point:

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2007 9:36 am

senoşş demiş ki:
yha baran hayır yha buda benim pc ama güwensiz Exclamation bak söz sana diğer pc bi ewe gelsin iddaya o zmn girek Exclamation
oke ok
B'rock
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
B'rock

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2007 10:33 am

ben öle demiom ben samsundayım yalan sölemiom bu bnm pc deil
ThePunis
Misafir

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2007 11:22 am

yw burock abi su starhacktten fln alıntı yabma kendinb biseler üret hack kardeşim ;) tmm mı?
B'rock
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
B'rock

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2007 3:52 pm

tmm hack kardeş
Priest0fDeath
Forum Ustası
Forum Ustası
Priest0fDeath

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2007 8:03 am

B'rock demiş ki:
az önce msn hacklemeyi anlatıodum şimdi hacklenen msn inizi düzeltmeyi anlatıom :) ne komik deil mi? nese konuya gelem Arkadaşlar Şimdi hotmail ayarlarından alternatif bir msn adresi yazınız yani ikinci msn adresi bunu yazdıktan sonra MSN DEN PAROLANIZI UNUTTUNUZ MU? YA TIKLAYIN ÇIKAN PENCEREDE kurban olan msn adresini zi ve resimdeki karakterleri yazın ve DEVAM A TIKLAYIN.Parola sıfırlama yönergelerini e-posta ile gönder böle bişey var onu seçin ve alternatif e-posta diyin.ve mesela alternatif e-posta olarak örnek@örnek.com yazdınız. o msn adresinize bi kod gelecek ona tıklayın ve kurban olan e-posta adresinizin şifresini değiştirin ve mutlu son:):)):)):)):)):))

saol yourock yourock
TheCyCloNe
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
TheCyCloNe

İŞ/HOBİ : İşimiz okul/hobimiz anladınız siz onu

class
National Point:

MesajKonu: Geri: eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın   eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 12:27 am

senoşş demiş ki:

senoşş sanırsam sen sena sın dimi nese iki polemiğe gerek yok ve zaten okul acılıyo orda konusuruz xD
http://www.masumboard.com

eger msn iniz hacklendiyse bunu uygulayın
1 sayfadaki 1 sayfası