8/D in GüLeN MuHaRReM PaKOğLu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
8/D in GüLeN MuHaRReM PaKOğLu

Bu Forumda Sinifimiz hakkindaki herseyi tartisabilirsiniz

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya

+3
senoşş
ClassRouGe
CarPuzz
7 posters
YazarMesaj
CarPuzz
Moderatör
Moderatör
CarPuzz

class
National Point:
Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Left_bar_bleue0/1000Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Empty_bar_bleue  (0/1000)

Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Empty
MesajKonu: Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya   Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Icon_minitimeCuma Ağus. 03, 2007 7:46 pm

sorularınız beklıyorum ..
ClassRouGe
Pro PkinG
Pro PkinG
ClassRouGe

İŞ/HOBİ : pckopat-knightonline

class
National Point:
Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Left_bar_bleue999999999/999999999Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Empty_bar_bleue  (999999999/999999999)

MesajKonu: avatar   Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Icon_minitimeC.tesi Ağus. 04, 2007 12:03 pm

bende yardımcı olabilirm bana msn'den yollarsanız fotoyu sizin avatarınz yapabilirm veya buraya linkini atarsanız ok
https://8dforum.yetkin-forum.com
senoşş
Forum Manyağı
Forum Manyağı
senoşş

class
National Point:
Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Left_bar_bleue0/0Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya   Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2007 6:41 pm

çoklu awatar nasıl yapılıo Question Question
B'rock
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
B'rock

İŞ/HOBİ : hacker-knight online

MesajKonu: Geri: Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya   Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Icon_minitimePtsi Ağus. 06, 2007 10:23 pm

sanane muha.gif :/.gif muha.gif
Priest0fDeath
Forum Ustası
Forum Ustası
Priest0fDeath

MesajKonu: Geri: Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya   Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2007 2:14 pm

güzeldi
B'rock
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
B'rock

İŞ/HOBİ : hacker-knight online

MesajKonu: Geri: Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya   Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2007 2:22 pm

ne güzeldi
ışıl
Forum Ustası
Forum Ustası
ışıl

İŞ/HOBİ : voleybol counter-strike

class
National Point:
Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Left_bar_bleue0/1000Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Empty_bar_bleue  (0/1000)

MesajKonu: Geri: Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya   Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2007 8:40 pm

size düzgün bişeler soruyolar adam gibi cevap versenize
http://www.world.gen.tr
senoşş
Forum Manyağı
Forum Manyağı
senoşş

class
National Point:
Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Left_bar_bleue0/0Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya   Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2007 5:54 pm

ewet yha burakk oradaki kocaman yazıyı görüyomusunn Question Question tabi göremezsin bak ben sana sölüyim tekrar 'SORULARINIZI BEKLİYORUM'demekki sen anlamamışsın bunun anlamını soru sorun dio bizde sorduk zorunamı gidio hen sana deil orçunla barana sordummm Exclamation Exclamation hemen herşeye senin tabirinle:BURNUNU SOKMAA Exclamation Exclamation eğer nie tartışma yarıon sena derseniz o yarattı ben cewap werdim,bu güzelmiydi YANKII Question
senoşş
Forum Manyağı
Forum Manyağı
senoşş

class
National Point:

MesajKonu: Geri: Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya   Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2007 5:55 pm

pardon bu arada yaratıyon yerine yarıon yazmışım şmdi düzeltiyorumm
elif(:
Forum Manyağı
Forum Manyağı
elif(:

class
National Point:

MesajKonu: Geri: Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya   Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Icon_minitimeÇarş. Ağus. 08, 2007 9:43 pm

çoklu resim ne looo
Priest0fDeath
Forum Ustası
Forum Ustası
Priest0fDeath

MesajKonu: Geri: Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya   Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2007 5:30 pm

ışıl demiş ki:
size düzgün bişeler soruyolar adam gibi cevap versenize

abla valla ben bişi yapmadımmmmm :'(: :'(: :'(:
Priest0fDeath
Forum Ustası
Forum Ustası
Priest0fDeath

MesajKonu: Geri: Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya   Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2007 5:31 pm

senoşş demiş ki:
ewet yha burakk oradaki kocaman yazıyı görüyomusunn Question Question tabi göremezsin bak ben sana sölüyim tekrar 'SORULARINIZI BEKLİYORUM'demekki sen anlamamışsın bunun anlamını soru sorun dio bizde sorduk zorunamı gidio hen sana deil orçunla barana sordummm Exclamation Exclamation hemen herşeye senin tabirinle:BURNUNU SOKMAA Exclamation Exclamation eğer nie tartışma yarıon sena derseniz o yarattı ben cewap werdim,bu güzelmiydi YANKII Question

buraq bozulduuu muha.gif muha.gif muha.gif
CarPuzz
Moderatör
Moderatör
CarPuzz

class
National Point:

MesajKonu: Geri: Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya   Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Icon_minitimePaz Ağus. 12, 2007 8:50 pm

muha muha puhaaa xD
Priest0fDeath
Forum Ustası
Forum Ustası
Priest0fDeath

MesajKonu: Geri: Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya   Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2007 8:03 am

senoşş demiş ki:
çoklu awatar nasıl yapılıo Question Question

o ne
ışıl
Forum Ustası
Forum Ustası
ışıl

İŞ/HOBİ : voleybol counter-strike

class
National Point:

MesajKonu: Geri: Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya   Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 11:12 am

madem bilmionuz ne kıza saçma salak şeeler yazıonuz sizde bu foruma ilk geldiinizde bi bok bilmiodunuz (pardon azımı bozduruolar bi daa olmass kendimi tutamadım) yalan mı sölüom msn den gördük çoğu kişi ışıl bune şune dediler gerektiinde bnde sordum barana ama sizin bu yaptıınız Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
http://www.world.gen.tr

Resim(avatar) deiştirmeyi bilmeyenler buraya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Virus taratmak isteyenler buraya