8/D in GüLeN MuHaRReM PaKOğLu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
8/D in GüLeN MuHaRReM PaKOğLu

Bu Forumda Sinifimiz hakkindaki herseyi tartisabilirsiniz

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

IşIL'dan Fıkralar

5 posters
YazarMesaj
ışıl
Forum Ustası
Forum Ustası
ışıl

İŞ/HOBİ : voleybol counter-strike

class
National Point:
IşIL'dan Fıkralar Left_bar_bleue0/1000IşIL'dan Fıkralar Empty_bar_bleue  (0/1000)

IşIL'dan Fıkralar Empty
MesajKonu: IşIL'dan Fıkralar   IşIL'dan Fıkralar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 11:37 am

.ROSPULUK YARIŞMASI

bir gün 4 kadın .rospuluk yarışına girmişler.birinci kadın demişki;benim kocam beni mikerken bi şeyini bide kolunu sokuyo demiş.ikinci kadında;benimkide hem şeyini hemde 2 kolunu sokuyo demiş.üçüncü ise ona bakarsan benimkide hem şeyini hem 2 kolunu hemde bacağını sokuyo demiş.sıra dördüncüye gelmiş ve kadın eteğini kaldırarak %%NAMIK ÇIK ORDAN%% DEMİŞ :)) afro muha.gif lol!
http://www.world.gen.tr
ışıl
Forum Ustası
Forum Ustası
ışıl

class
National Point:
IşIL'dan Fıkralar Left_bar_bleue0/1000IşIL'dan Fıkralar Empty_bar_bleue  (0/1000)

IşIL'dan Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: IşIL'dan Fıkralar   IşIL'dan Fıkralar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 11:41 am

İBNE BABAN

adamın biri yolda eğilen kadın görünce sikiyomuş bunu melekler uyarmış bidaha yapma yoksa cehenneme atarız seni demişler buda tamam bidaha yapmıycam demişe ertesigün bakmış kadının biri yolda ayakkabısını bağlıyo dayanamamış koşmuş kadına arkadan geçirmiş melekler hemen inmişler biz sana söyledik bidaha yapma diye dinlemedin demişler atmışlar bunu cehenneme bunun en son siktiği kadın hamile kalmış ve bu adamın bi çocuğu olmuş huy aynı baba kaş göz neyse buda eğilen kadın gördüğü zaman sikiyomuş hemen melekler bunuda uyarmış bak babanada dedik dinlemedi seni cehenneme atarız yapma demişler buda ok demiş sonra bakmış kadını biri ayakkabısını bağlıyo dayanamamış koşmuş sikmiş kadını melekler bunuda cehenneme atmış bakmış cocuk cehennem buz gibi meleklere demiş ya benim bildiğim cehennem sıcak olur ateşten burda yanmamız lazım bura niye çok soğuk demiş meleklerden biri demiş ki ipne baban izin vermiyoki eğilip iki odun atalım demiş afro muha.gif lol!
ClassRouGe
Pro PkinG
Pro PkinG
ClassRouGe

İŞ/HOBİ : pckopat-knightonline

class
National Point:
IşIL'dan Fıkralar Left_bar_bleue999999999/999999999IşIL'dan Fıkralar Empty_bar_bleue  (999999999/999999999)

IşIL'dan Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: IşIL'dan Fıkralar   IşIL'dan Fıkralar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 11:56 am

ışıl çok güsel ama lütfen küfür kullanma bundan sonra ok
https://8dforum.yetkin-forum.com
ve!ic@n
CivciV
CivciV

IşIL'dan Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: IşIL'dan Fıkralar   IşIL'dan Fıkralar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 12:03 pm

sadece ışıl küfür kullanmamş ki hem küfür olan yerleri farklı yazzmışşş hemde ara sıra kullanmakla bişi olmaz
ışıl
Forum Ustası
Forum Ustası
ışıl

class
National Point:

IşIL'dan Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: IşIL'dan Fıkralar   IşIL'dan Fıkralar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 12:03 pm

tamam bundan sonrakiler daha terbiyeli olur ok afro
ClassRouGe
Pro PkinG
Pro PkinG
ClassRouGe

class
National Point:
IşIL'dan Fıkralar Left_bar_bleue999999999/999999999IşIL'dan Fıkralar Empty_bar_bleue  (999999999/999999999)

IşIL'dan Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: IşIL'dan Fıkralar   IşIL'dan Fıkralar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2007 12:17 pm

ışıl demiş ki:
tamam bundan sonrakiler daha terbiyeli olur ok afro
KÜFÜR KULLANMA DEDİM SADECE KÜFÜRLÜ YERLERİ SANSÜRLEYEREK OLABİLR ok
ışıl
Forum Ustası
Forum Ustası
ışıl

class
National Point:

IşIL'dan Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: IşIL'dan Fıkralar   IşIL'dan Fıkralar Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 9:57 pm

MAİL YANLIŞ YERE GİDERSE :)))

>>> >>california da yasanmıs ve kayıtlara gecmiş> >>bir olay dosyası :>>Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada >bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdığı >mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir.... tam bu sırada >farklı bir yerde kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür >ve bilgisayarındaki maili görür, arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili >okuyunca olduğu yere yığılıp kalır. Odaya giren annesi yerde yatan kızını >ve ekrandaki mesajı görür.> >>> >>Kime : Sevgili karıma> >>Konu : Yeni ulaştım.> >>Tarh : 16 Mayıs 2004> >>> >>Benden haber aldığına şaşıracağından eminim. Burada bilgisayar var ve >sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz. Buraya yeni ulaştım ve kaydımı >yaptırdım. Herşey yarın>senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış. Seninle buluşmayı dört>gözle bekliyorum. Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.>> >>Not : Burası çok sıcak.>>>>puhahah
ClassRouGe
Pro PkinG
Pro PkinG
ClassRouGe

class
National Point:

IşIL'dan Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: IşIL'dan Fıkralar   IşIL'dan Fıkralar Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2007 6:17 am

ışıl demiş ki:
MAİL YANLIŞ YERE GİDERSE :)))

>>> >>california da yasanmıs ve kayıtlara gecmiş> >>bir olay dosyası :>>Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada >bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdığı >mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir.... tam bu sırada >farklı bir yerde kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür >ve bilgisayarındaki maili görür, arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili >okuyunca olduğu yere yığılıp kalır. Odaya giren annesi yerde yatan kızını >ve ekrandaki mesajı görür.> >>> >>Kime : Sevgili karıma> >>Konu : Yeni ulaştım.> >>Tarh : 16 Mayıs 2004> >>> >>Benden haber aldığına şaşıracağından eminim. Burada bilgisayar var ve >sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz. Buraya yeni ulaştım ve kaydımı >yaptırdım. Herşey yarın>senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış. Seninle buluşmayı dört>gözle bekliyorum. Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.>> >>Not : Burası çok sıcak.>>>>puhahah

çok güsel eline sağlık
ışıl
Forum Ustası
Forum Ustası
ışıl

class
National Point:

IşIL'dan Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: IşIL'dan Fıkralar   IşIL'dan Fıkralar Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 7:53 pm

BU FIKRAYI MUTLAKA OKUYUN

bir gün Abdullah Gül ölür. öteki tarafta sorgulanırken bazı saatler görür. meleğe bu saatlerin ne işe yaradığını sorar, melekte insanlara ait olduklarını söler. insanlar yalan söledikçe bu saatler 1 dk ilerler der. Recep Tayyip Erdoğan'ın saatini sorar melekte saatin 3saat 15dk ilerlemiş olduğunu söler. Yuşenko'nun kini sorar melekte 4saat 33dk ilerlemiş olduğunu söler. Deniz ******'ın kini sorar melekte 5saat 27dk ilerlemiş olduğunu söler. George Bush'u sorar melekte: Onun ki İsa'nın odasında vantilatör olarak kullanılıyor der.
muha.gif muha.gif afro kopkop.gif kopkop.gif

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation ALINTI DEĞİLDİR Exclamation
Exclamation TAKLİTLERİNDEN SAKININ
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
elif(:
Forum Manyağı
Forum Manyağı
elif(:

class
National Point:

IşIL'dan Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: IşIL'dan Fıkralar   IşIL'dan Fıkralar Icon_minitimePerş. Eyl. 13, 2007 9:19 pm

NİHHAHAHAHA GÜZEL OLMUŞ TEBRİKLER JNM..!!
ceren
CivciV
CivciV
ceren

class
National Point:
IşIL'dan Fıkralar Left_bar_bleue0/0IşIL'dan Fıkralar Empty_bar_bleue  (0/0)

IşIL'dan Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: IşIL'dan Fıkralar   IşIL'dan Fıkralar Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 1:57 pm

Ramazan Fıkrası> >Ateist bir adam bir gün ormanda geziyor ve
>etrafındaki güzelliklere > >bakıyormus. "-Evrim ne güzellikler yaratıyor!"
>diye düsünüp mest oluyormus. > >Birden arkasında kocaman bir ayı belirmis
>ve onu kovalamaya baslamıs. Adam > >bütün gücüyle kaçıyormus ama her
>arkasına bakıpta ayinin daha yaklasmıs > >oldugunu fark ediyormus.
>Dakikalarca süren bir kaçısın sonunda adamın ayagı > >yerdeki dala
>takılmıs, ayı adamın üzerine atlamıs, pençesini kaldırmıs. Tam > >vurmaya
>hazırlanırken adam "TANRIM!!!" diye bagırmıs...........Bir anda > >zaman
>durmus, ayı donmus, ormandaki nehir bile akmaz olmus. Bir anda orman >
> >kararmıs ve gökyüzünden bir ısık hüzmesi adamın üzerine parlamıs. Çok >
> >derinden gelen ilahi bir ses adama:"Yıllarca bana inanmadın, yaratılışı >
> >kozmik bir kazaya bağladın, sana bu durumda yardim etmemi mi istiyorsun?
> > >Seni sevgili bir kulum mu saymalıyım?"demiş.Adam utanç içinde:
>"Biliyorum > >bunca yıldan sonra dindarbiri olmayı istemem haksizlik, ama
>belki AYIYI > >dindar yapabilirsiniz." demis.Ses: "Peki." diye karsılık
>vermis ve ısık > >kaybolmus. Nehir tekrar akmaya baslamıs. Hersey eski
>haline dönmüs.Ayı > >pençesini indirmis ve ardından iki pençesini de göge
>dogru çevirmis, ve > >konusmaya baslamıs:"Allahım, senin rızkınla orucumu
>açıyorum, hamd olsun > >verdigin nimetlere…> >> >> >> >> >>
geek Razz

IşIL'dan Fıkralar
1 sayfadaki 1 sayfası